Jałowiec Stryszawa - strona oficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Żarek Barwałd Górny - Olimpia Chocznia 1:3
  • Astra Spytkowice - Strzelec Budzów 3:0
  • Jałowiec Stryszawa - Leskowiec Rzyki 1:0
  • Babia Góra Sucha Beskidzka - Dąb Tomice 4:0
  • Orzeł Wieprz - Znicz Sułkowice Bolęcina 3:0
  • Skawa Wadowice - Burza Roczyny 3:2
  • Huragan Inwałd - BCS Zawoja 5:5
  • Sokół Przytkowice - Relaks Wysoka 1:1

Typuj wyniki

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Oficjalny kanał video

pon.

Piszą o nas

Porażka w ostatnim teście przed ligą

• autor: Tomasz Steczek, 2014-03-23 13:10

Za piłkarzami Jałowca ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej. Zawodnicy Macieja Mrowca zmierzyli się w Żywcu z wiceliderem bielskiej V ligi, drużyną Koszarawy Żywiec, od której okazali się mniej skuteczni. Przegrywając nieznacznie ostatni z serii meczów kontrolnych.

Pierwsza odsłona spotkania w wykonaniu naszej drużyny nie wyglądała dobrze. Dwa błędy w defensywie i dwie bramki dla Koszarawy. Można powiedzieć, że zobaczyliśmy powtórkę z rozrywki, gdyż dwa tygodnie temu podobnie wyglądał początek sparingu w Ciścu.

Tuż przed zakończeniem pierwszej części gry bramkę kontaktową z rzutu karnego strzelił Tomasz Świerkosz. Ten sam zawodnik kilka minut wcześniej w dogodnej sytuacji trafił w słupek.

Druga połowa to poprawa gry Jałowca i znacznie większa ilość stwarzanych sytuacji bramkowych. Jednak pomimo okresu lepszej gry stryszawian, to rywale zdobyli trzecia bramkę. Znów o stracie bramki przesądził indywidualny błąd. Chwilę później szczęścia ponownie nie dopisało Świerkoszowi, który po raz drugi w meczu trafił w słupek. Na trzy minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego wynik meczu ustalił wprowadzony do gry w drugiej części meczu Robert Głuszek, wykorzystując niepewną interwencję bramkarza miejscowych.

Była to 7, a zarazem ostatnia gra kontrolna naszej drużyny. Sparingowy bilans Jałowca to dwa zwycięstwa, dwa remisy oraz trzy porażki. W najbliższą niedzielę stryszawian czeka już walka o pierwsze wiosenne punkty w oświęcimskiej V lidze. Do Stryszawy zawita Przeciszovia Przeciszów.

Koszarawa Żywiec - Jałowiec Stryszawa  3:2 (2:1)

5'  Piotr Pindel         31' Tomasz Świerkosz (k)
17'  Piotr Kania          87'  Robert Głuszek
81'  Rafał Hałat

Koszarawa: Prochownik - Zyzak, Jakubiec, Biegun, Jura - Gazurek, Drewniak, Dobranowski, Kania - Pindel, Adamus grali również: Gałuszka, Romanowski, Barcik, Gołębiowski, Hałat, Mieszczak

Jałowiec: Pająk - Bartyzel, Bach, Bizoń, Szklarczyk - P.Bachorczyk, Jodłowiec, Pindel, Kardaś - Iciek, Świerkosz grali również: T.Janik, Okrzesik, W.Popielarczyk, J.Janik, R.Głuszek, G.Głuszek

info /video: www.tskoszarawazywiec.pl

autor: ~mirola 2014-03-23 18:46:43

avatar A ja się pytam gdzie jest Daniel Bachorczyk, Dawid Polak, Piotrek Kłapyta ? Przeglądałem składy ze sparingów i w każdym z nich zawsze kogoś brakowało. Wychodzi na to, że nie zagraliśmy ani jednego sparingu full składem. A to nie tak chyba ma wyglądać..?

autor: ~FAN 2014-03-23 23:29:39

avatar Fajnie ze skrot meczu jest :) Ale to tylko tyle dobrze. Ponawaim pytanie ktos odszedl z zespolu Brakuje Daniela B, Patryka B, Dawida P z tych mlodych ktorzy dosyc dobrze sie prezentowali,opuscili nasz klub ? Bo to od nich zaczynano sklad naszej druzyny. A nic nie wiadomo . aa co do skrotu Brak slow co do postawy niektorych. A dokladniej do skrajnych obroncow T.SZ i J.B.. Mam lekkie obawy jezeli takim skladem i gra zaczniemy !

autor: ~JAłowIEc`` 2014-03-24 09:26:14

avatar Admnie szanowny czy są jakies ubytki w naszym klubie ? Co z wymienionymi w gorze? Kibice chca wiedziec :D wiec prosze w ich imieniu o odpowiedz

autor: dziudek 2014-03-24 09:36:02

Profil dziudek w Futbolowo Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w newsie : " Kadra Jałowca na rundę rewanżową" - pozdrawiam.

autor: ~anonim 2014-03-24 21:00:04

avatar daniel kontuzja cos ze stopa od 2 tygodni chyba
dawid kontuzja cos z kolanem juz go dlugo nie ma
a patryk pewnie sie opiepsza...:)

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Skawa WadowiceJałowiec Stryszawa
Skawa Wadowice 0:3 Jałowiec Stryszawa
2017-11-18, 11:00:00

oceny zawodników »